Svadba

Tipy na darčeky pre svadobných hostí: odmeňte svojich svadobčanov originálnym spôsobom

Darčeky pre svadobčanov sú klasickou formou vďaky za to, že pri Vás stáli počas najkrajších momentov Vášho života. Aký by mal byť dar pre svadobčanov? Myslite na to, že svadobný deň je emocionálnym zážitkom ako pre Vás tak pre nich. Kus torty je určite chutnou formou výslužky, no po jej zjedení Vašim blízkym nezostane žiadna pridaná hodnota. Darujte im preto suvenír, ktorým si tieto šťastné chvíle budú môcť pripomenúť aj po rokoch.

Originálne výslužky pre svadobčanov

Chcete svojich blízkych odmeniť fľašou vína alebo páleného alkoholu? Pomôžeme Vám zosobniť Vaše výslužky tak, aby z nich mali spomienku na celý život. Na alkohol Vám môžeme pripraviť samolepiace etikety rôznych tvarov, ktoré Vám prispôsobíme podľa Vašich požiadaviek. Hrdlo fľaše môžete dekorovať nádherným závesným dreveným medailónom s poďakovaním, ktorý poslúži aj ako magnetka.

Odmeníte svojich blízkych jedlom? V tom prípade by ste ho mohli dekorovať kartičkami na výslužky. Ladíme ich ku všetkým oznámeniam alebo etiketám na fľaše z našej ponuky. Vybrať si môžete spomedzi našich návrhov no ak sa Vám žiaden nepáči nevadí. Naši grafici Vám s radosťou vytvoria kartičky podľa predstáv. K chutnému jedlu im môžete pribaliť aj mini darček vo forme svadobnej magnetky. Sú vyrobené z kvalitného dreva a dokážeme Vám ich gravírovať alebo potlačiť ľubovoľnou fotografiou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *