Magnetický kalendár s vlastnou fotkou

-45%
Zavrieť

Magnetický fotokalendár 1 fotka

9,90 29,00 
Jedno fotkový ročný kalendár z vlastných fotografií na magnetickej fólii. Vhodný na umiestnenie na chladničku. Rozmer kalendára 30 x 30cm. Stačí kliknúť na ikonu obrázka a nahrať fotografiu. Poštovné je kuriérom GLS v hodnote 4,80 EUR.
-45%
Zavrieť

Magnetický fotokalendár 3 fotky

9,90 29,00 
Troj fotkový ročný kalendár z vlastných fotografií na magnetickej fólii. Vhodný na umiestnenie na chladničku. Rozmer kalendára 30 x 30cm. Stačí kliknúť na ikonu obrázka a nahrať fotografiu. Poštovné je kuriérom GLS v hodnote 4,80 EUR.
-45%
Zavrieť

Magnetický fotokalendár 4 fotky

9,90 29,00 
Štvor fotkový fotkový ročný kalendár z vlastných fotografií na magnetickej fólii. Vhodný na umiestnenie na chladničku. Rozmer kalendára 30 x 30cm. Stačí kliknúť na ikonu obrázka a nahrať fotografiu. Poštovné je kuriérom GLS v hodnote 4,80 EUR.

Magnetický fotokalendár

Ponúkame Vám originálny kalendár s vlastnou fotografiou vyhotovený na magnetickej fólii.
Fotokalendáre majú výbornú priľnavosť a kedykoľvek ich môžete z kovového podkladu odstrániť, prípadne premiestniť. Kalendár (ako veľká magnetka) je odolný voči vode a vlhkosti a je vhodný na umiestnenie na chladničku. Obsahuje ročné kalendárium s vyznačenými sviatkami.

Fotografiu si jednoducho nahráte v editore. Môžete upravovať, pridávať texty, obrázky a ponúkané grafiky, aby ste si tak kalendár prispôsobili svojej predstave.

panska kosela roznych farieb
aqua
black
brown
carbon
irish green
light blue
light grey
light pink
lime green
navy
orange
red
royal
steel
stone
Tomato
turquoise
white
wine
yellow
Zavrieť

Pánska košeľa s dlhým rukávom

16,00 
Materiál: 105g / m², 65% polyester, 35% bavlna Farba: Steel - Sivá Veľkosť: L Mierne vypasovaný strih,  náprsné vrecko, okrúhly lem, záhyby na zadnom vrecku
luxusna kosela teejays
black
light blue
light blue/blue buttons
white
white/blue buttons
Zavrieť

Luxury košeľa s dlhým rukávom

49,00 
Materiál: 133g / m², 100% bavlna Twill, farbená v priadzi, klasický strih, mierny Cutaway golier, zaoblený golier a manžety, zaguľatený lem, zadné sedlo, záševky na chrbte, Easy Iron Finish
-10%
Hrnček s fotťografiami
Zavrieť

Hrnček s fotkami 12 – 5 fotografií

10,00  9,00 
Navrhni si šálku podľa seba. Ponúkame ti online editor, pomocou ktorého si vytvoríš svoju vlastnú grafiku šálky s piatimi fotografiami. Vlož text, obrázok, nahraj svoju fotografiu, alebo iný grafický element a potráp svoju kreativitu 🙂 Parametre:
  • objem šálky: cca 330ml
  • priemer šálky: 80mm
  • výška šálky: 95mm
  • plocha potlače: max.: 190x95mm
  • plnofarebná potlač
Vhodné pre použitie v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu.
tlac na detske body
Zavrieť

Detské míľnikové body s potlačou

10,00 
Detské body s originálnou potlačou. Navrhnite si dizajn, ktorý Vám najviac vyhovuje. V sekcii "obrázky" máte k dispozícii rôzne motívy, ale aj čísla od 0 po 9, z ktorých si môžete vyskladať grafiku na body pre svojho drobčeka 🙂 Taktiež môžete prepísať text, zmeniť farbu, pridať svoj obrázok a mnoho iného. Materiál: 180g/m², 100% česaná prstencová bavlna Veľkosti: 3/6, 6/12, 12/18,  18/23