Magnetický kalendár s vlastnou fotkou

Magnetický fotokalendár 1 fotka

19,90 
Jedno fotkový ročný kalendár z vlastných fotografií na magnetickej fólii. Vhodný na umiestnenie na chladničku. Rozmer kalendára 30 x 30cm. Stačí kliknúť na ikonu obrázka a nahrať fotografiu. Poštovné je kuriérom GLS v hodnote 4,80 EUR.

Magnetický fotokalendár 3 fotky

19,90 
Troj fotkový ročný kalendár z vlastných fotografií na magnetickej fólii. Vhodný na umiestnenie na chladničku. Rozmer kalendára 30 x 30cm. Stačí kliknúť na ikonu obrázka a nahrať fotografiu. Poštovné je kuriérom GLS v hodnote 4,80 EUR.

Magnetický fotokalendár 4 fotky

19,90 
Štvor fotkový fotkový ročný kalendár z vlastných fotografií na magnetickej fólii. Vhodný na umiestnenie na chladničku. Rozmer kalendára 30 x 30cm. Stačí kliknúť na ikonu obrázka a nahrať fotografiu. Poštovné je kuriérom GLS v hodnote 4,80 EUR.

Magnetický fotokalendár

Ponúkame Vám originálny kalendár s vlastnou fotografiou vyhotovený na magnetickej fólii.
Fotokalendáre majú výbornú priľnavosť a kedykoľvek ich môžete z kovového podkladu odstrániť, prípadne premiestniť. Kalendár (ako veľká magnetka) je odolný voči vode a vlhkosti a je vhodný na umiestnenie na chladničku. Obsahuje ročné kalendárium s vyznačenými sviatkami.

Fotografiu si jednoducho nahráte v editore. Môžete upravovať, pridávať texty, obrázky a ponúkané grafiky, aby ste si tak kalendár prispôsobili svojej predstave.