Grafika a tlač:

Nápojový lístok alebo jedálny lístok Vám vytlačíme z Vašej predlohy pripravenej grafikom alebo Vám vyhotovíme nový grafický návrh.

Cena grafického spracovania je od 35 EUR+DPH. Záleží na požiadavkách a množstve strán. Pre cenovú kalkuláciu nás kontaktujte emailom. V prílohe nám zašlite grafický návrh v tlačovej podobe (ak takým disponujete) a informáciu o počte kusov, ktoré chcete vytlačit. Spätne Vám pošleme cenovú kalkuláciu.

Väzba:

Najčastejšie využívanou väzbou je krúžková väzba s kovovým hrebeňom a obojstranne laminovanými stranami v laminačných kapsách pre vysokú odolnosť. Výhodou krúžkovej väzby je otáčanie strán o 360°. Laminované lístky sú zatavené do laminovacích káps, ktoré ich spoľahlivo ochránia pred poškodením a zvýraznia farby. V prípade menších nápojových lístkov, ktoré sa častejšie dopĺňajú a dotláčajú používame spinkovú väzbu, prípadne len zohýbanie strany – bigovaním.

Materiál:

Nápojový, či jedálny lístok tlačíme na kvalitný matný alebo lesklý papier gramáže 200 – 350g/m2. Na základe požiadaviek vieme použiť aj iné kreatívne papiere. Podľa vyťaženia lístkov alebo frekvencie obmienania zvolíme povrchovú úpravu – s lamináciou alebo bez. Prednú a zadnú stranu vieme vyhotoviť z dreva, do ktorého sa vygravíruje Vaše logo. Takýto ponukový lístok pôsobí elegantne a taktiež je odolnejší ako klasický papierový.