Ako postupovať pri vrátení/výmene tovaru:
VÝMENA: V prípade, že ste s tovarom nespokojný – napríklad Vám nesedí veľkosť – a chcete ho vymeniť za iný, môžete nám tovar poslať naspäť.
Poslať treba nasledovné: kópiu dokladu o kúpe a vyplnený formulár VRÁTENIE/VÝMENA TOVARU, ktorý nájdete TU s uvedením špecifikácie tovaru, ktorý Vám na výmenu pošleme.
Adresa pre odoslanie: Graphicsoul s.r.o., Jesenského 14, 920 01 Hlohovec
Následne po obdržaní tovaru a hore uvedených dokumentov Vám tovar vymeníme a odošleme opätovne na Vašu adresu.

VRÁTENIE: platí to isté ako pri výmene tovaru (vyplnenie formulára, zaslanie tovaru a ostatných náležitostí), avšak predávajúci po obdržaní vráteného tovaru a hore uvedených dokumentov kupujúcemu pošle kúpnu cenu najneskôr do 14 dní na číslo účtu, ktoré vypíše kupujúci vo formulári. V prípade vrátenia tovaru bude suma znížená o prepravné náklady (neplatí pre reklamácie).

Zásielka musí byť kompletná (vrátane príslušenstva a všetkej dokumentácie) a v stave, v akom ste ju prevzali pri dodávke. K tovaru priložte doklad o kúpe. Vždy prosím použite baliaci papier či kartón, tak aby nemohlo počas prepravy dôjsť k polepeniu, popísaniu či inému znehodnoteniu pôvodných obalov. Neposielajte tovar na dobierku, odporúčame Vám tovar poistiť.