Chceli by ste Vašu fotografiu ako plagát / poster veľkých rozmerov? Tak potom ste na správnom webe. Ponúkame Vám službu fotoplagát.

Fotka ako plagát

 je v poslednej dobe veľmi obľúbeným a orginálnym foto darčekom. Tomuto darčeku sa najviac radujú rodičia a starí rodičia, ktorí maju svoju rodinu vždy na očiach, a to vo veľkom! Taktiež sa z takéhoto darčeka poteší Váš priateľ/priateľka, keď mu/jej darujete svoju podobizeň v životnej veľkosti. Fotoplagáty tlačíme profesionálnymi technológiami na tlač fotografií pomocou ôsmich tonerov. Vytlačené foto plagáty su vhodné do bežných rámov, alebo pre nalepenie na stenu.

plagat z fotografie

Plagát z fotky – foto plagát

Rozhodli ste sa zveladiť si interiér, kúpili ste si krásne rámy a potrebujete do nich nadrozmerné fotografie – plagát z fotky? Tak potom ste tu správne. Ponúkame Vám profesionálnu veľkoformátovú tlač fotografií na semi-gloss papier. Papier gramáže 140g/m2.

Vytlačenú fotografiu precízne zabalíme a odošleme kúriérom na požadovanú adresu. Do emailu nám stačí poslať fotografiu, adresu dodania a telefónne číslo, na ktorom Vás bude kontaktovať kuriér spoločnosti GLS.

Ako to funguje?

1. Vašu obľúbenú fotografiu, ktorú chcete vytlačiť ako fotoplagát nám pošlete prostredníctvom e-mailu na [email protected]

2. Náš grafik fotografiu posúdi, či je vhodná na tlač rozmeru, ktorý si vyberiete a pošle Vám obratom informačný email s cenovou kalkuláciou a ďalšími informáciami.

3. Po odsúhlasení Vám fotoobraz vytlačíme a pošleme na Vašu adresu.

Cena:

1m2 …………..29 EUR

Príklad:
Váš rozmer 35 x 50 cm (0,35 x 0,5 m)
0,35 x 0,5 x 29 = 5,075 EUR

Kuriér GLS…..4,80 EUR

V prípade záujmu o cenovú kalkuláciu, nám napíšte email s rozmerom, o ktorý by ste mali záujem a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku.