Fotokalendáre

…skvelý darček na každú príležitosť

Magnetický fotokalendár na chladničku

Kalendár s vlastnými fotografiami

(objednávky začíname spracúvať štandardne približne od polovice októbra, dovtedy pracujeme na tvorbe šablón).

Ponúkame Vám originálny fotokalendár na rok 2021 s menami a Vašimi rodinnými alebo firemnými fotografiami.
Fotokalendáre majú pevnú kovovú, hrebeňovú väzbu a sú tlačené na profesionálnych tlačiarenských zariadeniach.
Používame pevné podkladové lepenky, ktoré zaručia, že stolný kalendár sa nebude časom prehýbať. Fotokalendáre tlačíme profesionálnou tlačovou technológiou.

Na požiadanie vyznačíme Vaše súkromné významné dni (sviatky, meniny, narodeniny, výročia), na ktoré by ste určite nechceli zabudnúť.
Fotokalendár obsahuje meniny a sviatky.
Tlač je realizovaná najmodernejšími tlačovými technológiami v oblasti digitálnej tlače.

Dôležité informácie

Fotografie nám posielajte očíslované od 1-12 alebo pomenované názvami mesiacov v poradí, v akom chcete mať fotky v kalendári.
Fotku na titulnú stranu kalendára nazvite titulka.
Fotografie nám podľa možností posielajte nezmenšované a v čo najlepšej kvalite (cca. 2048 x 1536 pixelov). V prípade, že si nie ste istí, môžete nám poslať fotografiu na posúdenie naším grafikom.

Po prijatí objednávky Vám pošleme grafické návrhy na odsúhlasenie.
V prípade nejasností alebo otázok nás neváhajte kontaktovať na [email protected], alebo na tel. čísle 0911 881 945 a my Vám radi odpovieme.

V akej veľkosti mám svoje fotografie posielať?

Rozlíšenie fotografie by malo byť apoň okolo 2000px. Najlepšie, ak sú to fotografie rovno z fotoaparátu (nezmenšované). Fotky z Facebooku alebo posťahované z internetu majú veľmi malé rozlíšenie na tlač. Preto sú nevhodné.

Ako zistím veľkosť (rozlíšenie) svojej fotografie?

Pre zistenie veľkosti (rozlíšenia) fotografie kliknite na fotku pravým tlačidlom myši, vyberte možnosť “Vlastnosti” alebo ak máte anglický windows tak možnosť “Properties”. Potom kliknite na záložku “Podrobnosti” alebo v anglickom jazyku”Details”.

Ako to funguje? Ako mam fotokalendár objednať?

Svoje fotografie nám pošlite prostredníctvom eshopu, kam ich jednoducho nahráte. V prípade technického problému s eshopom nám do emailu napíšte o ktorý typ fotokalendára máte záujem a do prílohy pripnite fotografie.

TIP na vianočný darček