Spracovanie grafického návrhu brožúr, letákov, kníh a iných materiálov až po export súboru pre ofsetovú či digitálnu tlač.
Napísali ste knihu a chceli by ste jej dať grafickú podobu?
Potrebujete zabezpečiť kompletnú výrobu letákov, plagátov, brožúr – od grafického spracovania až po tlač?
Nie ste si istý, či je váš text gramaticky správne?

Obráťte sa na nás a my Vám všetko zabezpečíme.

letáky, plagáty
brožúry, bulletiny
obecné noviny
katalógy
knihy
časopisy
diplomy
pozvánky, oznámenia

a iné…

Na trhu je veľa firiem, ktoré sa zaoberajú rôznymi tlačiarenskými službami. No nie všetky vedia poskytnúť presne to, čo klient žiada. Sme jedna z mála firiem, ktoré sa zaoberajú tlačou kníh, časopisov a kalendárov. Máme za sebou niekoľko úspešných projektov a preto je dobre vybrať si nás, vybrať si Graphicsoul.

Ak chcete vydať knihu, ste na správnom mieste. Po niekoľkých vydaných kníh sme získali bohaté skúsenosti a vieme poskytnúť plný servis každému klientovi. Kniha, to nie je len text, ale v dnešnej dobe často krát predáva aj obal knihy. Ponúkame vám vysokokvalitné a originálne grafické spracovanie obálky knihy, ktoré bude pre čitateľa lákavé. Po dohode s klientom vieme spracovať knihu tak, že môže ísť rovno na pulty kníhkupectiev. Okrem spracovania obálky vám spravíme kompletnú sadzbu textu a taktiež knihu môžete tlačiť rovno u nás.

Okrem tlače a spracovania kníh sa venujeme aj časopisom a katalógom. V grafickom štúdiu Graphicsoul vám spracujeme kompletne celý časopis, respektíve katalóg, ktorý môže ísť rovno do tlače. Vieme prispôsobiť grafiku katalógu k vaším firemným farbám. Ak máte v pláne vydávať časopis, nechajte si poradiť od odborníkov. Trh je časopismi presýtený. Pre čitateľa je dnes rozhodujúci obsah a grafické spracovanie. Vieme vám vytvoriť originálnu a dynamickú grafiku.