Samolepky – výroba, tlač a grafika

Papierové samolepky
Tlač: plnofarebná profesionálna tlač samolepky
Médium: lesklý samolepiaci papier
Rozmer: tlač do formátu SRA3
Využitie: reklama (samolepiace vizitky, etikety na flaše), korešpondencia (označenie balíka, obálky). Samolepiaci papier má zadnú stranu splitovú pre ľahšie odlepovanie podkladového papiera. Nie su vhodné ako nálepky na auto.

Cena:
Pre cenovú kalkuláciu nám môžete zaslať požiadavky emailom. V prípade ak máte k dispozícii grafiku samolepiek, pripojte ju do prílohy. Následne Vám naši pracovníci vyhotovia cenovú ponuku a zašlú naspät emailom.

PVC samolepiace fólie

Nálepky na plastovej fólii sú vhodné do exteriéru aj interiéru. Sú odolné voči vonkajším vplyvom a hlavne voči vode. Vyrábame dva druhy nálepiek. 1. plotrové vyrezávané rôznych tvarov (písmo, logá, vektorové obrazce) 2. plnofarebne potlačená PVC fólia s možnosťou vyrezania ľubovoľného tvaru. Pre ešte vyššiu odolnosť na požiadanie aplikujeme na nálepky UV lak za poplatok 4 EUR/m2.

Využitie: exteriérová, interiérová reklama, polepy áut, dočasné aj trvalé polepy výkladov, reklamné tabule, propagačné samolepky, výstražné a zákazové značenie, samolepiace etikety – štítky na fľaše, plechovky alebo na plastové nádoby.

Cena: od 18 EUR/m2. Pre kalkuláciu presnej ceny náme neváhajte zaslat emailom Vaše požiadavky

Grafické spracovanie a podklady

Naši grafici Vám vyhotovia grafiku nálepky už od 8 EUR+DPH. Záleží od požiadaviek a náročnosťi návrhu. Vaše požiadavky nám môžete poslať emailom, po konzultácii s grafikom Vam späť odošleme cenovú kalkuláciu. V prípade, že sa rozhodnete dať si spraviť grafický návrh v inej firme a u nás realizovať iba samotnú tlač, špecifikácia grafiky je nasledovná: 300dpi, 1:1 alebo 1:10 vzhľadom na veľkosť, orezová linka – magenta. Pre rezanú, plotrovanú grafiku musí byť grafika vo vektoroch. Preferovaný súbor: PDF,CDR. Podporované súbory: AI, EPS.