Nálepky

Samolepky a nálepky – výroba, tlač a grafika

Papierové samolepky

Tlač: plnofarebná profesionálna tlač samolepky
Médium: pololesklý samolepiaci papier
Rozmer: tlač do formátu SRA3
Využitie: reklama (samolepiace vizitky, etikety na fľaše), korešpondencia (označenie balíka, obálky). Samolepiaci papier má zadnú stranu splitovanú (predrezanú) pre ľahšie odlepovanie podkladového papiera. Nie sú vhodné ako nálepky na auto či do vlhkého, chladného či namáhaného prostredia.

Cena:
Pre cenovú kalkuláciu nám môžete zaslať požiadavky emailom. Ak máte k dispozícii grafiku samolepiek, pripojte ju do prílohy. Následne Vám naši pracovníci vyhotovia cenovú ponuku a zašlú naspäť emailom.

PVC samolepiace fólie

Nálepky na plastovej fólii sú vhodné do exteriéru aj interiéru. Sú odolné voči vonkajším vplyvom a hlavne voči vode. Vyrábame dva druhy nálepiek. 1. plotrované – vyrezávané rôznych tvarov (písmo, logá, vektorové obrazce) 2. plnofarebne potlačená PVC fólia s možnosťou vyrezania ľubovoľného tvaru. Pre ešte vyššiu odolnosť na požiadanie aplikujeme na nálepky UV lak za poplatok 4 EUR/m2.

Využitie: exteriérová, interiérová reklama, polepy áut, dočasné aj trvalé polepy výkladov, reklamné tabule, propagačné samolepky, výstražné a zákazové značenie, samolepiace etikety – štítky na fľaše, etikety na fľaše, nálepky na plechovky alebo na plastové nádoby.

Cena: od 18 EUR/m2. Pre kalkuláciu presnej ceny nám neváhajte zaslať emailom Vaše požiadavky.

Grafické spracovanie a podklady

Naši grafici Vám vyhotovia grafiku nálepky už od 8 EUR+DPH. Cena záleží od požiadaviek a náročnosti návrhu. Vaše požiadavky nám môžete poslať emailom, po konzultácii s grafikom Vám späť odošleme cenovú kalkuláciu. V prípade, že sa rozhodnete dať si spraviť grafický návrh v inej firme a u nás realizovať iba samotnú tlač, špecifikácia grafiky je nasledovná: 300dpi, 1:1 alebo 1:10 vzhľadom na veľkosť, orezová linka – magenta. Pre rezanú, plotrovanú grafiku musí byť grafika vo vektoroch. Preferovaný súbor: PDF, CDR. Podporované súbory: AI, EPS.

TIP na vianočný darček