Svadba

Pýtate sa ako schudnúť do svadobných šiat? Toto je 5 tipov pre zhodenie prebytočných kíl.

Budete sa vydávať! Vaša svadba bude nepochybne jedným z najväčších dní vášho života. Je preto prirodzené, že chcete vyzerať a cítiť sa absolútne najlepšie.  Ak by ste sa i Vy cítili komfortnejšie pri nižšej váhe, poďte s nami do jarného boja a nakopnite zoštíhľujúci proces nasledujúcimi tipmi.

Nenechávajte všetko na poslednú chvíľu

Pokiaľ ide o chudnutie, najzdravším spôsobom ako sa zbaviť prebytočných kíl je ísť na to pomaly. Začnite sa zdravšie stravovať, cvičiť a piť viac vody aspoň tri mesiace pred Vašim svadobným dňom. Vyhnete sa tak zbytočnej strate energie a jojo efektu.

Sledujte si porcie

Ste to, čo jete a zdravé telo sa vyrába nie len v posilňovni ale aj v kuchyni. To však neznamená, že musíte náhle vyradiť celé skupiny potravín, aby ste schudli. Ak s chudnutím iba začínate bohato postačí, keď zmenšíte porcie.

Začnite sa hýbať!

Nemusíte bežať ako život ani cvičiť do úmoru ak chcete zhodiť zopár kíl. Denná prechádzka na slniečku Vám dodá vitamín D, kopu energie a pomôže spáliť kalórie navyše. Navštevujete posilňovňu? Pridajte do svojho tréningového plánu aspoň 20 minút chôdze do kopca. Vyskúšať môžete taktiež jogu ráno alebo pred spaním. Budete prekvapení ako dokáže pol hodinové cvičenie ukľudniť Vašu myseľ a spevniť telo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *