Svadba

Plánovanie svadby: nezabudnite na tieto maličkosti!

Počas mesiacov, ktoré ste si vyhradili na plánovanie vašej svadby zažijete toľko šťastia a interakcií s ľuďmi, že je ľahké zabudnúť na detaily, ktoré by Váš svadobný deň urobili pamätným. Pripravili sme pre Vás niekoľko tipov, na ktoré by ste počas príprav nemali zabudnúť.

Trávte čas so svadobčanmi

Spravte si čas pre ľudí, ktorí s Vami prežijú Váš veľký deň. Vezmite svoje družičky, svedkov a iné posily Vášho tímu na obed alebo spoločný výlet. Ukážete im ako veľmi Vám na nich záleží a zároveň utužíte dobré putá.

Výmena listov na svadobný deň

Jeden z najkrajších spôsobov, ako povedať, že ťa milujem a ďakujem za to, že si sa stal mojim celoživotným partnerom je napísať ľúbostný list. Môžete sa vyhrať s papierom i písmom. Napísaný list môžete navoňať Vašim parfumom a zapečatiť do vyzdobenej obálky. Ak si chcete tieto momenty uchovať navždy, Váš kameraman by mohol vzájomné čítanie listov natočiť a pridať do svadobného videa.

Utrite slzy radosti

Personalizované vreckovky pridávajú osobné kúzlo a môžu byť dané obom mamičkám na svadobný deň. Darujte im vreckovky vyšívané špeciálnou správou od nevesty a ženícha.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *