Zobrazený jediný výsledok

Zobrazenie 9 24 36

Nie je na sklade

Original price was: 3,10 €.Current price is: 1,90 €.

Uterák, jeho komfortné a vizuálne vlastnosti sú akousi vizitkou každého hostiteľa a jeho životného štýlu. Preto nenechajme nič na náhodu a vyberme kvalitu.

Froté uterák pre hostí
Nesmie chýbať v žiadnej domácnosti a ani podniku, ktorý sa stará o komfort hostí. Reč je o tkanive froté, ktoré vidíme prevažne v podobe uterákov, ručníkov, plachiet, osušiek a podobného vybavenia, ktoré súvisí s komfortom a čistotou. Často používaným je práve uterák disponujúci froté bavlnou a práve na vizuálnej stránke a akýchsi komfortných dotykových vlastnostiach si dávame záležať práve v prípadoch, ak je uterák určený pre hostí. Nenechajme preto nič na náhodu a stavme na kvalitu.
Tašky sú potrebnými doplnkami k pravidelným činnostiam. Pokiaľ je však taška praktická a navyše štýlová, naše aktivity prebiehajú s väčším optimizmom.

Univerzálna ponuka praktických a moderných tašiek aj pre Vás
Možno si to ani neuvedomujeme, ale našim pomocníkom bývajú v nejednom prípade praktické tašky. Pokiaľ takou nedisponujete alebo vám tá stará už lezie na nervy, internetová ponuka predstavuje niekoľko zaujímavých možností s moderným prevedením a univerzálnymi vlastnosťami. Každý si určite nájde to svoje, a to od biznismenov cez ľudí nakupujúcich v supermarketoch, až po vášnivých turistov, športovcov či školákov,… Pre každého existuje kategória, v ktorej si následne môže vybrať špecifický tovar.