Svadba

Svadba v štýle antických bohov

anticka vyzdoba

Svadba v poňatí staroveku predstavovala ohromnú udalosť oslavujúcu lásku dvoch milujúcich sa duší. Ak Vám učarovalo Grécko a jeho história, svadba v antickom štýle bude tým pravým a nezabudnuteľným zážitkom pre Vás.

Svadobný outfit gréckej bohyne

Keď sa povie antika, prvé čo nám zíde na um je krása, minimalizmus, harmónia a presne to by mala stelesňovať i budúca antická nevesta. Siahnite po bielych alebo krémových šatoch z ľahkého hodvábneho materiálu, ktoré zvýraznia vaše línie. Šaty by mali odhaľovať ramená, jemne nariasená sukňa dlhá až po zem opticky predĺži nohy a podtrhne ženskosť.
Čo sa týka aplikácií a šperkov, platí, že menej je niekedy viac a tak postačí, ak zvolíte jednoduchý náhrdelník a nenápadné náušnice. Aby bol obraz kompletný, nesmieme zabudnúť ani na obuv. Ideálnou voľbou sú pohodlné sandále na nízkom podpätku s prackami. Siahnuť môžete aj po jednoduchých lodičkách ladiacich s farbou šiat.

Svadba v záhrade: nádherný a romantický zážitok

Aby sa svadba skutočne niesla v duchu antiky, musí sa odohrať na peknom romantickom mieste. Starí Gréci najčastejšie usporadúvali svadobné obrady i hostinu počas teplých dní v otvorenom priestranstve. Môžete si vyhliadnuť pekný park alebo kvetinovú záhradu. Ak predsa len plánujete svadbu v zimných mesiacoch, zvoľte svetlé priestory s rustikálnou a kvetinovou dekoráciou.
Pri pomyslení na Grécko nám neodmysliteľne napadne dobré jedlo, ktoré by na Vašej hostine nemalo chýbať. Na stoloch by nemali chýbať misy s ovocím i tradičnými gréckymi pochutinami. Čo sa pitia týka, majte na pamäti boha vína Dionýza.

Zdroj obrázku: http://dun6irwnoloqf.cloudfront.net/images/venues/4048/Antique-Wedding-House-wedding-Mesa-AZ-200687-orig.1513897510.jpg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *