Svadba

3 detaily, na ktoré by ste počas plánovania svadby nemali zabudnúť

Blíži sa Váš veľký deň a všetky záležitosti ohľadom miesta obradu, kapely, programu či jedla máte dávno zariadené? Začnite riešiť detaily, ktoré Vašu svadbu urobia nezabudnuteľnou pre Vás i Vašich najbližších.

Verte či nie, na svadbe sa môže pokaziť veľa vecí. Nedotiahnuté detaily môžu spôsobiť, že sa novomanžel dostaví neskoro alebo situáciu, kde hostia znudene pozerajú jeden na druhého. Aby ste si vy i Vaši najbližší odniesli z tohto dňa úsmev na tvári a radostné spomienky, je nevyhnutné zamerať sa aj na najdrobnejšie detaily. Aké? Čítajte ďalej..

Výber Svadobných Farieb

Svadobné šaty nevesty, oblek ženícha, družičky, priestory a výzdoba to všetko do seba musí zapadať ako skladačka. Efektívne všetko zladiť do jednej palety nie je vôbec jednoduchou úlohou. Prečo je to dôležité? Harmónia farieb dokáže pozitívne ovplyvniť celkový dojem i fotografie. Ak si zvolíte napríklad krémovú farbu ako základ, vyberajte podľa toho i doplnky, kvety či odev.

Svadobná Muzika

Či už holdujete živej kapele alebo diskdžokejovi mali by ste zabezpečiť, aby mal aparatúru stále kto obsluhovať. V opačnom prípade môže nastať nepríjemné ticho. Tak isto odporúčame vytvoriť si základný zoznam interpretov a pesničiek, ktorých vaši hostia počúvajú, aby si každý došiel na svoje.

Darčeky Pre Hostí

Napriek tomu, že svadobný deň je výnimočným okamihom predovšetkým pre novomanželov, nezabúdajte na ľudí, ktorí Vás došli podporiť. Na darčeky pre hostí, najbližších mnohí zabúdajú, pričom sa jedná o milý a pomerne nenákladný spôsob, akým ich potešiť. Doprajte svojim hosťom výslužku či magnetky alebo iné suveníry, ktoré im budú tento šťastný moment navždy pripomínať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *