Svadba

Nezabúdajte na výzdobu svadobného auta

Vyzdoba auta

Jedlo, šaty, miestnosť, kapela, to všetko treba vopred naplánovať a zariadiť. Pri plánovaní svojej vysnenej svadby je nutné myslieť aj na najmenšie detaily, medzi ktoré patrí výzdoba vozidla budúcich novomanželov. Svadobné auto by malo byť najkrajšie a najvýraznejšie vozidlo v okolí. Ide predsa o  spôsob prepravy hlavných hrdinov, nevesty a ženícha. Mnohé páry si myslia, že výzdoba svadobného auta je malina a často jej nevenujú dostatočnú pozornosť. Uskromnia sa s jednofarebnou vlajkou či mašľou uviazanou na anténe. Výnimočný deň si žiada neobyčajné kreatívne riešenia a preto je proces výzdoby bude náročná úloha, ktorú treba dokonalo zorganizovať.

Výzdoba svadobného auta pekne po poriadku

Vozidlo môže byť pokryté okvetnými lístkami či ikebanami, ktoré dodávajú očarujúci vzhľad, alebo môže byť zviazané snehobielou či krémovou stuhou, pre milovníkov klasiky.
Okná svadobného auta bývajú ozdobené okennými značkami, ktoré je možné použiť na napísanie ľubovoľnej správy na okne podľa vášho výberu. Obľúbenou voľbou sú aj srdiečka či vtipné nálepky. Nesmieme zabudnúť ani na zrkadlá, pre ktoré sú určené svadobné aranžérske tyly. Tie sa môžu stočiť po dĺžke a použiť ako mašle. Ide o krásne, lacné a esteticky príjemné riešenie.

Nárazník i sedačky krásne vyniknú keď na ne pridáte kvetinovú výzdobu s hodvábnym viazaním. Vybrať si môžete kyticu pozostávajúcu z rôznych druhov kvetov, alebo elegantnú a minimalistickú variáciu tvorenú jedným typom ruží, ktorá funguje rovnako dobre. Výzdobu auta môže dopĺňať svadobná značka – ŠPZ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *