Svadba

Šikovné tipy, ktoré vám pomôžu s prípravou na svadobný deň

svadobny den

Takže je tu svadobný deň je tu! Spali ste dobre? Raňajkovali ste? Pýtam sa preto, že teraz je čas pripraviť sa na cestu uličkou. Predtým však musíme zachytiť úžasné fotografie začiatku Vášho dňa. V tomto článku si uvedieme zopár tipov, ktoré Vám pomôžu zvládnuť tento hektický deň s prehľadom.

Svadobné šaty sú len pre nevestu

Vaše šaty budú určite krásne a vyskúšať si ich budú chcieť aj iné členky rodiny. Niečo také však nepripadá v úvahu. Šaty sa môžu poškodiť či natiahnuť, čo dokonalým fotografiám neprospeje. Tak isto pri obliekaní, v čase keď okolo zavládne chaos a miestnosť je príliš preplnená, odpracte topánky, make-up výrobky a doplnky do škatúľ či tašiek, aby ste získali viac priestoru a pohodlia.

Dokonalé zábery z domáceho prostredia

Ste už oblečená, nalíčená a chystáte sa urobiť zopár záberov z domáceho prostredia? Usteľte posteľ, odstráňte všetok neporiadok z miestnosti, vyhoďte akýkoľvek odpad a skryte všetky predmety, ktoré nechcete mať v zábere. V takto pripravenom apartmáne budú zábery jasné a jedinečné.

Družičky musia byť včas pripravené

Veľa párov si želá zábery so svojimi družičkami. Pekné fotografie sa dajú ľahko dosiahnuť, keď sú družičky od hlavy po päty kompletne pripravené v čase príchodu fotografa. Ušetríte čas a vytvoríte pekné detailné zábery.

Pomoc so závojom

Blíži sa hlavná ceremónia a fotograf chce zachytiť zopár záberov nevesty v závoji. Mali by ste mať okolo seba šikovné pomocníčky, ktoré Vám pomôžu závoj nasadiť a upraviť do vhodnej polohy bez toho, aby sa poškodil či roztrhal.

Držte sa rozvrhu

Selfies a príbehy na sociálnych sieťach si môžete urobiť kedykoľvek počas dňa! Držte sa rozvrhu dohodnutého s fotografom a ušetríte seba i svoju polovičku od zbytočného stresu. Bude pre vás jednoduchšie, keď v čase fotenia budete všetci pripravení, než aby ste strácali čas odkladaním telefónov a odpratávaním zbytočností.

Picture from https://gavinthorn.com/wp-content/uploads/2011/08/Banner-Wedding1.jpg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *