Svadba

Ako si vybrať ten pravý svadobný závoj?

svadobny zavoj

Keď sa povie svadba, prvé čo sa nám vybaví je nevesta kráčajúca uličkou s dlhým bielym závojom. I keď pohľad na ňu je úchvatný, tradičný závoj nie je vhodný pre každú a preto by ste jeho výber mali zvážiť tak dôkladne, ako celý svadobný outfit.

Tradičný závoj

Tento typ závoja sa najviac vyníma na svadbách v kostole. Dlhá stopa závoja nesúca sa kostolom či kaplnkou dodáva krásny a dramatický efekt za nevestou v čase, keď kráča ku svadobnému oltáru.

Čelenka

Ak nie ste fanúšičkou závojov a preferujete moderný a pohodlný vzhľad, ozdobte Vaše vlasy čelenkou. Vybrať si môžete spomedzi krémových, bielych, kvetovaných či kryštálových
čeleniek, s ktorými budete kráľovnou Vášho dňa D. Čelenka navyše ozdobí Váš účes, je
pohodlnejšia, nebudete s ňou mať žiadne starosti.

Bohémsky závoj

Bohémske nevesty si často vyberajú výrazné šaty s kvetinovým vzorom. Výbornou voľbou sú v takomto prípade vlasy vytiahnuté zlatou čelenkou a kratší závoj prekrývajúci tvár. Budete pôsobiť ako princezná prechádzajúca uličkou.

Kompromis medzi závojmi

Máte tak trochu chuť na všetky uvedené? Vezmite do úvahy závoj o dĺžky lakťa s jemným strieborným alebo zlatým lemom. Dĺžka Vám prinesie svadobný pocit a ozdoba podtrhne jeho výnimočnosť.
Bez ohľadu na to aký závoj práve hľadáte, urobte si čas a vyskúšajte si všetky počas skúšobného mejkapu. So svojou vizážistkou a kaderníčkou tak môžete skonzultovať ktorý závoj najlepšie podtrhne Vašu krásu vo svadobný deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *