Svadba

Prečo využiť naše samolepky na auto?

Čaro jedinečnej svadby tkvie v dokonalom odlíšení sa od všetkých ostatných. Niekedy na svadobných cestách prevažovali najmä ŠPZ-ky s rôznymi nápismi novomanželov. Dnes vám však najlepšie poslúžia naše špeciálne autosamolepky, ktoré sú exkluzívne navrhnuté na akýkoľvek druh zadného okna!

Samolepka na mieru

Na mieru nielen z pohľadu ľubovoľného nápisu, ale aj z pohľadu veľkosti. Každé auto je iné, preto je potrebné samolepku dokonale prispôsobiť akémukoľvek typu zadného okna vozidla. S Graphicsoul to nebude žiaden problém! Naše samolepky na mieru je možné použiť dokonca aj na svadobný autobus – samozrejme, so súhlasom vodiča.

K dispozícii máme taktiež niekoľko hotových návrhov trvácnych nálepiek na automobil, a to v jednotnej šírke (80 cm). Všetky naše PVC nálepky sú vodeodolné, čo im opäť dodáva na trvácnosti a zachovalému vzhľadu aj po čase. K samolepkám ponúkame aj špeciálne svadobné ŠPZ-ky, ktorými urobíte dojem na celú premávku bez výnimky!

Jednoduchá aplikácia samolepky

Samozrejme, samolepku je potrebné lepiť na vopred vyčistené sklo či iný podklad. Pre dokonalé odmastenie povrchu môžete použiť čistič s prídavkom alkoholu. Na takto vopred ošetrený, nečistôt zbavený povrch následne za pomoci vody aplikujte nálepku, a to čo najrovnomernejšie.

Pomôcť si môžete napríklad fénom, ktorý samolepku skôr vysuší, vďaka čomu tak budete môcť onedlho odstrániť fóliu. Hotovo!

Naše autosamolepky nezanechávajú stopy

Na rozdiel od iných trvácnych samolepiek, tie naše nezanechávajú žiadne stopy po lepidle či nebodaj neodstrániteľné kusy samotnej nálepky. Odstránenie nálepky je však nutné previesť pomaly. Niekedy vám veľmi pomôže fén či iný zdroj tepla, ktorý roztaví lepidlo, vďaka čomu bude odstránenie nálepky jednoduchšie a rýchlejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *