Svadba

Svadobné oznámenia ako rozumná investícia

svadobna pozvanka

Oznámenie svadby výhradne slovami je krásne. Pre spestrenie a zachovanie emócií aj roky po oznámení však budete potrebovať niečo naviac – jedinečné svadobné oznámenie, vyrobené na mieru tak, aby radosť z tejto úžasnej noviny ani po čase neutíchala.

Všetko začína myšlienkou

Dokonalý nápad a ešte dokonalejší plán je to, čo pri navrhovaní vášho jedinečného svadobného oznámenia budete potrebovať. Pre inšpiráciu môžete využiť internet, kde si jednoducho zhodnotíte, čo chcete, a čo, naopak, nie.

Nezabudnite na návrh oznámení

Bez neho to však nepôjde. Po dôkladnom zhodnotení vašich vlastných predtsáv si jednoducho nakreslite na papier rozvrhnutie vášho vysnívaného svadobného oznámenia, ktoré môžete neskôr prekonzultovať s grafickým oddelením.

Možnosti finálneho výsledku

Je len na vás, či sa rozhodnete pre vlastný grafický dizajn alebo si vyberiete niektorý z už existujúcich. Vybrať si napríklad môžete aj z našich troch obľúbených dizajnov, ktoré už potešili nejedného svadobného hosťa:

Pre koho sú naše svadobné oznámenia určené?

Je rozdiel medzi svadobným oznámením a svadobnou pozvánkou. Pozvánky sa doručujú ľuďom, ktorých chcete mať na svojej svadbe – svedkovia, družičky, hostia. Pozvánky je preto nutné personalizovať každému zvlášť a doplniť kreatívnymi slovami, ktoré chytia za srdce tak, aby bolo vášmu pozvaniu aj napokon vyhovené.

Svadobné oznámenie je teda v konečnom dôsledku vhodné pre akýkoľvek okruh ľudí (rodina, priatelia, známi). Ak si teda necháte vypracovať grafické návrhy oboch variantov, ktoré následne prenecháte tlačiarni, osoby, ktoré od vás dostanú pozvánku, by zároveň mali obdržať aj oznámenie.