Patríte medzi romantické duše?

//Patríte medzi romantické duše?

Patríte medzi romantické duše?

Svadba v štýle vintage je pre vás ako stvorená

Predstavujete si svadbu v jemných elegantných odleskoch, s kvetinovou výzdobou, čipkou podtrhnutou romantickou atmosférou? V tom prípade by Vás mohla zaujať svadba v štýle vintage. V preklade ide o historické, klasické prvky, ktoré sú minimálne 30 rokov staré.

Ako sa obliecť na vintage svadbu?

Oblečenie v štýle vintage nemusia byť nutne staré zošúchané veci po vašej babičke. Mnoho renomovaných značiek vyrába kúsky s týmto nádychom. Preto ak sa rozhodnete pre svadbu s týmto štýlom, na výber máte more svadobných šiat. Prezrite si rodinné albumy, fotky na internete a porozmýšľajte, v akom desaťročí by ste sa cítili najlepšie. Budete však musieť vynaložiť o čosi väčšie úsilie, aby ste našli ideálne šaty, preto by ste mali do pátrania zapojiť aj mamu, družičky či iné ženy z Vášho okolia. A čo ženích? Ten môže mať outfit pozostávajúci zo smokingu, trakov alebo motýlika.

Ideálne miesto na vintage obrad a svadobnú hostinu

Najlepším miestom pre svadbu s nádychom pompéznosti sú historické zámky a kaštiele. Vintage sobáš by sa mal konať v priestrannej sále alebo záhrade s kvetinovou výzdobou, kryštálovými lustrami, dreveným nábytkom a podobne. Výbornými doplnkami sú porcelánové vázy, drôtené klietky, alebo staré kufre, ktoré navodia nostalgicky pocit návratu do časov dávno minulých.

By |2018-09-24T14:51:12+00:0024th september, 2018|Svadba|0 Comments

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.