Svadba

Svadobné hry, ktoré na vašej svadbe rozprúdia zábavu

svadobna hra

Manželský rozsudok

Svadobné hry. Do stredu miestnosti postavte dve stoličky a predne stôl. Traja družbovia oblečení ako sudcovia usadia na stoličky nevestu a ženícha a prečítajú rozsudok. Ten môže znieť v zmysle, že sú obvinení z toho, že zapreli svoju slobodu. Po rozsudku  mladomanželov odvedú a odovzdajú im rozsudok v písomnej forme na peknom papieri s pečaťou. Obvykle k nemu býva pripnutá trikolóra, vareška a cumlík.

Hľadanie nevesty

Ide o veľmi zábavnú hru pri ktorej ženíchovi zviažu oči šatkou a jeho úlohou je spoznať nevestu hmatom. Dobrovoľníci (ženy aj muži) sa postavia do radu a ženích hľadá svoju polovičku podľa nohy, zadku, ucha, ruky a pod.

Uvarené vajíčko

Zábavná hra pre páry, ktorá spočíva v tom, že žena musí dostať uvarené vajíčko posúvaním rukou po nohe z jednej mužovej nohavice do druhej. Vyhráva dvojica, ktorej sa to podarí prvej. Pokiaľ nemáte po ruke uvarené vajíčko, môžete použiť napríklad pingpongovú loptičku.

Preteky v jedení torty

Do stredu parketu sa postavia stoly a stoličky. Vyzvite dobrovoľníkov aby zjedli tortu čo najrýchlejšie a ešte k tomu bez rúk. Víťazovi môžete vymyslieť odmenu, napríklad tanec s nevestou.

Zdroj obrazka:

https://aisleper-aisleperfectllc.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/01/table-tennis-_-wedding-games.jpg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *