Svadba

Neviete čo darovať svadobčanom? 3 tipy na originálny darček

Svadba, na ktorú sa chystáte, je už za rohom a stále nemáte darček pre svadobčanov. Zaužívaným zvykom v našich končinách je, prispieť novopečeným manželom do domácnosti príborom či kusom nábytku. Obvykle to dopadá tak, že dvojica si do domácnosti odnesie desiatky nožíkov a vidličiek, ktoré ani nevyužijú. Ak chcete darovať novomanželom užitočnú vec s osobitým podpisom, toto sú tri typy pre originálny svadobný darček.

Svadobná šálka

Šálky držíme v rukách každý deň pri vychutnávaní si svojho obľúbeného nápoja. Darujte im hrnček so svadobným motívom alebo inou ľubovoľnou potlačou, ktorý im bude pripomínať krásne chvíle pri pití rannej kávy.

Svadobné tričká

Čo vravíte na svadobné tričká? Nezáleží na tom, či ho budú nosiť na civil alebo v ňom budú spať. Dôležité je, že za každým, čo ho chytia do rúk si spomenú na tom, že ste boli s nimi počas veľkého dňa. A viete kam si ich môžu zavesiť? Na svadobné vešiaky!

Svadobné vešiaky

Svadobné vešiaky s gravírovaným nápisom nemusia byť len rekvizitou pri fotení. Môžete ich darovať mladomanželom spolu s personalizovanými tričkami, ktoré budú mať v starostlivo odložené v skrini na príslušných vešiakoch. Vygravírujeme vám mená, nápis či citát. Kreativite medze nekladieme ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *