Svadba

3 užitočné rady pre čerstvo zasnúbených

Ste čerstvo zasnúbení? Blahoželáme! Čaká vás divoká jazda plná prekvapení a prekážok, ktoré budete musieť pri plánovaní svadby zdolať. Aby ste si túto etapu uľahčili, prinášame vám zopár užitočných rád.

Pripravte sa na štyri dôležité rozhovory

Sadnite si so svojou polovičkou porozprávajte sa o rozpočte, dátume, veľkosti svadby a lokalite. Viem, radšej by ste sa pustili do kreatívnej činnosti, ako napríklad výroba oznámení, no to počká. Táto diskusia vás neminie a čím skôr ju vyriešite, tým ľahšie sa vám bude organizovať svadba.

Všetko je drahé

Je to tak a čím skôr sa s touto skutočnosťou vyrovnáte, tým ľahšie sa vám bude plánovať. Ak už máte stanovený rozpočet, je čas zvážiť vaše priority. Naozaj potrebujete, aby vám na svadbe hrala tá známa kapela z rádia alebo si radšej priplatíte za profesionálneho kameramana a fotografa, ktorí zvečnia vaše šťastné momenty?

Nemusíte sa zavďačiť všetkým

Rozumiem, chcete aby si váš veľký deň užil každý z pozvaných. Nezabúdajte však na to, že hlavnými aktérmi ste vy a vaša polovička. Ak chcete svadbu v bláznivom retro štýle, urobte to! Taktiež, ak máte pocit, že pozvanie konkrétnej osoby by mohlo spôsobiť nepríjemnosti, nemali by ste ju volať. Nechcete predsa, aby nastalo trápne ticho alebo nebodaj konflikt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *