Svadba

5 užitočných tipov pre plánovanie svadby

1. Vyhľadajte inšpiráciu online

Oboznámte sa so svadobnými trendami roku 2019 na Pintereste alebo Instagrame. Aj keď na zozname nenájdete svoju dokonalú tému, stále môžete získať inšpiráciu pre svadobné šaty alebo rekvizity.

2. Zvážte, kde sa bude vaša svadba konať

Mesto, ktoré si pre svadobný deň vyberiete ovplyvňuje tému svadby viac, než sa na prvý pohľad môže zdať. Tradičná dedinská svadba, katolícky obrad v menšom mestečku alebo moderná svadba vo veľkomeste svojim spôsobom určujú akým spôsobom sa vo výzdobe a programe uberiete.

3. Zvážte ročné obdobie

Než vás unesú tematické nápady zo sociálnych sietí, popremýšľajte o ročnom období, v ktorom sa bude svadba konať. Zvyčajne, letnej svadobnej výzdobe dominujú žiarivé farby, zatiaľ čo zimné svadby majú tendenciu zobrazovať teplejšie a tmavšie farby.

4. Definujte úroveň formality

Dôležitým faktorom pri plánovaní svadby, na ktorý mnoho párov zabúda je úroveň formality. Obvykle, formálnejšie svadby poskytujú menej tvorivosti a sú drahšie, pretože nechávajú priestor pre DIY. Naopak, svadby v štýle boho alebo country umožňujú realizovať kreatívne nápady a hrať sa s detailami.

5. Zvážte počet hostí

Možno snívate o klasickej veľkej svadbe ako z gréckeho filmu. Verte či nie, aj malé svadby môžu vyzerať veľmi štýlovo. Ak pozvete viac hostí, musíte zabezpečiť viac jedla, pitia, sedenia i výslužiek. Pri menšej svadbe vám ostane o to väčší rozpočet, ktorý môžete investovať napríklad do svadobnej výzdoby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *