Svadba

Horúce trendy pre svadobný make-up a účes roku 2018

Trendy v liceni

Móda je dynamická neustále meniaca sa záležitosť. Nejde len o zmeny vzhľadu šiat či topánok, vyvíja sa aj oblasť mejkapu a účesov. V tomto článku Vám predstavíme aké trendy budú v líčení a česaní podľa skúsených kaderníkov, vizážistov a bloggerov dominovať v roku 2018.

Móda v oblasti svadobných účesov

Patríte medzi tie, ktoré nepreferujú veľké ťažké a prezdobené slávnostné účesy? V tom prípade je rok 2018 ako stvorený pre Váš svadobný deň. Do módy prichádza minimalizmus v podobe jednoduchých prirodzene vyzerajúcich vĺn doplnených o nežné biele orchidei alebo hodvábnu stuhu.
Z Francúzska prichádza zvrat v podobe pohodlných „ošúchaných“ účesov, s ktorými sa budete cítiť ako doma. Typickým príkladom je štýl prezentovaný Zuhairou Murad, v podobe vyčesaných vlasov dozadu zafixovaných gélom. Milovníčky rýchlych a jednoduchých účesov , nebojte sa. S drdolom či vrkočom tento rok rozhodne nič nepokazíte!

Móda v oblasti líčenia

Zabudnite na hrubé očné linky a výrazný mejkap. Rok 2018 sa bude pre nevesty niesť v podobe dymového líčenia. Nechajte vyniknúť Vaše oči tieňmi šedým pohľadom. Mäkké bridlicové odtiene prinášajú jemný náznak sexuality na inak prirodzený vzhľad make-upu. Dymové líčenie môžete kombinovať aj s odtieňmi hnedej či broznovej.
Nenosíte červený rúž vo svojom každodennom živote? Nerobte to ani v svadobný deň. Súčasným trendom v oblasti svadobného líčenia sú telové a zemité rúže, ktoré podtrhnú vašu jemnosť i ženskosť. Využiť môžete aj jemný lesk, vďaka ktorému budú pery vyzerať šťavnato a prirodzene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *