Svadba

5 vecí, ktoré by ste mali urobiť hneď po zásnubách

engaged zasnuby

Ak čítate tento článok, pravdepodobne ste povedali „áno“ svojmu mužovi alebo žene svojich snov. Blahoželáme! Aj keď ste myšlienkami určite v siedmom nebi, uvedomujete si, že Vás čaká plno práce a povinností ohľadom plánovania svadby.

Oznámte to svojim najdrahším

Zvolajte rodinu i priateľov, a dajte im vedieť o zaujímavých správach! Budú šťastní že ste na nich mysleli skôr, než ste aktualizovali svoj stav na Facebooku.

Začnite snívať o svojej svadbe

Skôr než začnete uvažovať nad zoznamom hostí, sadnite si so svojim partnerom a prediskutujte zopár dôležitých otázok. Veľká či malá svadba? Formálna či v kostole? Je dôležité, aby ste mali jednotné názory a vedeli robiť kompromisy a následne môžete čerpať inšpirácie pre vizualizáciu Vášho vysnívaného dňa z webových stránok ako Pinterest.

Určite si rozpočet

Toto je určite najťažšia časť Vášho plánovania, ktorá zohráva kľúčovú rolu v rozhodovaní o prenájme, počte hostí či programe svadby.

Zoznam hostí

Už máte približnú predstavu a rozpočet, je načase premyslieť si koho na svoj deň D pozvete a to nie je vôbec jednoduché. Medziľudské vzťahy sú komplikované a vy sa určite chcete vyhnúť nepríjemným situáciám i rozhovorom.

Dátum svadby

Niekto preferuje svadbu v zimnom, iný zas v letnom období. Povedať si áno v zasneženom decembri môže byť krásne, nezabúdajte však na problémy, ktoré so sebou zima prináša. Presúvanie sa z miesta na miesto v kabátoch či fotenie nemusí byť pohodlné. Tak isto ako zima i leto má svoje nevýhody v podobe sucha, neznesiteľných horúčav alebo búrky. Výber toho správneho dátumu je preto z veľkej miery založený nie len na Vašich preferenciách, ale aj na šťastí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *