Svadba

Výber svadobných šiat: čo by ste mali zvážiť?

Šaty na svadbu

Zásnuby máte už za sebou a okrem výberu ideálneho dátumu svadby Vás čaká ešte jedna ťažká úloha a tou je výber tých pravých svadobných šiat. Chcete byť princezná, elegantná, moderná, neobyčajná či sexy? Či už máte jasnú predstavu od detstva alebo sa ešte len hľadáte, máme pre Vás zopár
tipov, ako si výber tých pravých svadobných šiat uľahčiť. Čítajte ďalej.

Rozpočet

Je krásne si ulietavať v oblakoch a predstavovať si samu seba vo šatoch kráčajúc uličkou, ak ste však limitovaná rozpočtom, držte toto číslo v hlave. Nezabúdajte, že šaty nemusíte hľadať len v najbližšom salóne, hľadať môžete aj v bazároch či e-shopoch. Pri troche šťastia svoje vysnívané šaty nájdete v zľave!

Skúška

Či už sa rozhodnete pre kúpu v salóne alebo prostredníctvom e-shopu, jednej veci sa zaručene nevyhnete a tou je skúška. Nech sú Vaše šaty na vešiaku akokoľvek krásne, myslite na to, že sa v nich strávite celý deň. Vyhraďte si aspoň hodinku času a skúšajte si šaty s topánkami. Skúste sa v nich prejsť, sadnúť si či kvoknúť. Nechcete sa predsa počas svadby cítiť nepohodlne.

Vizualizácia

Predstavte si samu seba vo svadobný deň. Budete mať svadbu v lete? Rozhodne nechcete dlhé rukávy ani ťažký materiál. Ako sa Vám pozdáva čipka, satén či obtiahnutý strih? Preferujete jednoduché či pompézne šaty? Určte si hneď na začiatku povedzte čo sa Vám páči a čo nie a to počnúc od farby šiat, materiálu, strihu či detailov. Prezrite si svadobné fotografie, videá i trendy za posledné roky pre lepšiu predstavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *