Svadba

Topánky na svadbu – viete, ktoré sa vám hodia?

topanky na svadbu

Pri výbere správnej obuvi zohrávajú rolu rôzne parametre: pohodlie, štýl, téma, počasie, miesto konania či vaša osobnosť. Snažiť sa zaškrtnúť všetky tieto boxy vyzerá ako veľká úloha. Aby sme vám pomohli, zostavili sme rôzne štýly, z ktorých si môžete vybrať.

baleriny na svadbuBaleríny

Ak vám pri výbere  obuvi ide predovšetkým o pohodlie, baleríny sú ako stvorené pre vás. A to, že nemajú podpätok ešte neznamená, že nie sú elegantné! Takže ak chcete bezbolestne pretancovať celú noc, siahnite po páre krásnych balerín.

 

 

 

 

Lodičky a topánky na platforme

Milujete vysoké topánky? V tom prípade môžete siahnuť po vysokých lodičkách alebo obuvi na platforme. Ak ste ochotná oželieť pohodlie pre elegantný luxusný vzhľad, v tom prípade sú tieto topánky ako stvorené pre vás!

 

 

 

 

Sandále

Túžite po letnej svadbe v boho štýle? Obujte si sandále! Existuje mnoho nádherných variácií, od klasických plochých s koženými remienkami až po sandále na opätku vykladané kamienkami.

 

 

 

 

 

 

 

Tenisky

Tenisky na svadbu? A prečo nie! Koniec koncov, je to váš svadobný deň a ak nie ste typ, ktorý holduje klasickej elegantnej obuvi (tak ako ja), môžete si na svadbu obuť hoci aj tenisky. Uvidíte, v noci vám po riadnej tancovačke budú dámy len závidieť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *