Svadba

5 NAJKRAJŠÍCH MIEST NA SVETE NA ZÁSNUBY

Zásnuby sú krásnym momentov v živote zamilovaných, na ktorý spomínajú po zvyšok života. V tomto článku sme sa rozhodli Vás inšpirovať a ukázať Vám 10 najkrajších miest na svete pre vaše prvé spoločné „áno“.

5. BONDI BEACH SYDNEY

Ak plánujete zásnuby v štýle „slnko, more, piesok“ v zahraničí, pláž Bondi je pre ne ako stvorená. Nádherná zlatistá pláž obmývaná čírym morom je ideálnym miestom, kam zobrať svoju polovičku na romantickú prechádzku pri západe slnka a požiadať ju o ruku.

4. NIAGARSKÉ VODOPÁDY ONTARIO

Ďalším krásnym miestom pre zásnuby sú Niagarské vodopády. Šum padajúcej vody, črtajúca sa dúha a okolitá príroda im dodá nezabudnuteľnú atmosféru.

3. CENTRAL PARK NEW YORK

Máte radi Ameriku? V tom prípade by ste určite radi navštívili New York. Okrem mrakodrapov a historických monumentov navštívte aj prekrásny zelený Central Park. Zásnuby v ňom by boli magické.

 

2. EIFFELOVÁ VEŽA PARÍŽ

Paríž je už odpradávna mestom lásky. Preto ak chcete zasnúbiť svoju polovičku na romantickom mieste pokľaknite pred ňou večer za sprievodu vysvietenej Eiffelovej veže.

1. DISNEYLAND PARÍŽ

Zásnuby ako z rozprávky. Ak túžite po niečom netradičnom no zároveň romantickom, zásnuby v Disneylande sú pre vás tým pravým riešením.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *