Svadba

Svadobné oznámenia: papierové alebo digitálne?

netradicke svadobne oznamenie

Najobľúbenejšou časťou plánovania svadby pre nevesty býva výber svadobných oznámení. Možno práve preto, že ide o kreatívnu činnosť, pri ktorej môžete realizovať svoju fantáziu a na chvíľu zabudnúť na všetok nepríjemný zhon a stres.

Tradičné pozvania na pekných kartičkách sú naozaj krásnym suvenírom, no pokiaľ ich posielate poštou, nemusia sa ku každému dostať. A keďže doba je plná vymožeností, prečo to nevyužiť? Pouvažujte nad elektronickým oznámením, ktoré sa zaručene dostane ku každému vo forme e-mailu. Tým samozrejme nemáme na mysli obyčajný formálny e-mail podľa predpisov ale skôr odkaz na online pozvanie.

Existuje mnoho grafických programov, ktoré Vám umožnia vytvoriť originálne interaktívne svadobné oznámenie. Navyše, takáto pozvánka môže obsahovať viacero informácií počnúc od fotografií, hádaniek, básničiek alebo mapky miesta. Samozrejme, tradičné pozvania, ktoré si môžete pripnúť na chladničku alebo uložiť do krabičky a pozrieť aj o 10 rokov nahradí máločo, ale prečo neušetriť nejaké to euro zábavným spôsobom ? ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *