Svadba

5 CHYTRÝCH SPÔSOBOV, AKO UŠETRIŤ NA SVADBE

Pokiaľ ste sa nenarodili do zlatej kolísky, určite viete, aké stresujúce je plánovanie svadby. Všetko treba vopred vybaviť, objednať, odskúšať a hlavne zaplatiť. Túžite po svadbe vašich snov no chcete ušetriť na rozpočte? Čítajte ďalej.

POČET SVADOBČANOV

Viem, každá z nás túži po veľkej svadbe. Viac hostí ale znamená viac jedla, stoličiek, zdobenia a preto by ste mali poriadne zvážiť koho každého na svoj veľký deň pozvete.

MIESTNOSŤ PRE SVADOBNÚ HOSTINU

Nie je nutné objednávať najväčšiu sálu v okolí. Hostina sa môže konať aj v jedálenských priestoroch reštaurácie, baru či penziónu.

OBLEČENIE NA SVADBU

Svadobné šaty sú ozdobou nevesty. Nemusíte si však nutne kúpiť nové, ak sú na váš rozpočet pridrahé. Pokojne sa poobzerajte po svadobných šatoch na bazároch, určite nájdete krásne šaty renomovaných značiek, ktoré si už len dáte upraviť u krajčírky na mieru.

VYTVORTE SI LIST PRIORÍT

Vezmite si pero, notes a spíšte si Vaše priority. Je pre Vás prvoradé jedlo? Výzdoba? Hudba? Fotografie?

OPÝTAJTE SA PRIATEĽOV, ČI VÁM NEPOMÔŽU

Nie je nutné volať drahého moderátora, DJ-a alebo kameramana ak máte vo svojom okolí priateľov, ktorí sa vo voľnom čase takýmto veciam venujú. Ak si vyberiete ich, určite sa potešia a odvedú svoju prácu najlepšie ako len vedia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *