Svadba

Ako vám meditácia pomôže prekonať stres z plánovania svadby

meditacia

Keď príde na plánovanie svadobného obradu, veľmi ľahko sa môže stať, že nebudete mať pod kontrolou svoju myseľ. Z nepretržitého stresu obyčajne vyplýva nepokojný spánok či zdravotné problémy. Ak však začnete poctivo praktizovať meditáciu, zvládnete si užívať  každú jednu úlohu, ktorá Vás na ceste k svoju veľkému dňu čaká.

Jeden krok späť, desať krokov vpred

Meditácia vám môže pomôcť urobiť krok späť a vychutnať si každý doposiaľ podniknutý krok s trochou nadhľadu. Naučíte sa pochopiť svoje predošlé skutky i správanie iných, vďaka čomu s nimi budete vedieť omnoho jednoduchšie vychádzať. Poznatky o tom, ako medzi sebou navzájom komunikujú rodinní príslušníci môžu byť užitočné vo všetkých budúcich krokoch, ktoré podniknete.

Učiníte lepšie rozhodnutia

Meditujte čo i len päť minúť denne a uvidíte, ako budú mnohé veci odrazu ľahšie. Uvedomíte si prítomnosť, vaša myseľ sa usadí a budete schopní robiť správne rozhodnutia bez obáv.

Odpútate sa od matérií

Meditáciou si hlbšie uvedomíte, že obrovský dôraz treba klásť aj na náladu, ktorá bude svadobnému dňu panovať. Vnorte sa do svojej mysle a vybavte si presne, ako by mal daný deň prebiehať. Akú energiu chcete mať na svadbe? Budete otvorení? Bezstarostní? Zábavní?

Spojíte sa s druhou polovičkou

Chvíľa pokojného nikým nerušeného rozjímania po zobudení alebo pred spaním Vám môže pomôcť viac sa otvoriť a uvedomiť si, ako si predstavuje a vníma situáciu Váš partner. Budete schopní urobiť kompromisy a docieliť, aby bol pre každého z vás svadobný deň rozprávkový a nezabudnuteľný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *