Svadba

Svadobné vešiaky pre nevestu a ženícha: suvenír na celý život

vešiak nevesta

Ak sledujete svadobné trendy na Slovensku i v zahraničí, možno ste sa stretli so svadobnými vešiakmi. Tento milý a praktický darček – svadobný vešiak s nápisom alebo tematickou potlačou  pre novomanželov sa stal neoddeliteľnou súčasťou svadobných fotografií.

Výroba takéhoto vešiaka je veľmi kreatívnou a osobitou záležitosťou. Môžete si nechať vygravírovať ramienka s nápisom ženích nevesta, ich menami, dátumom sobášu alebo citátom, ktorý budúcich oslávencov spája. Svadobný vešiak poslúži ako nápaditá rekvizita pri fotkách a zároveň sa na nich šaty nevesty krásne vynímajú.

Svadobné šaty sú okrem toho záležitosťou, ktorej sa žiadna nevesta len tak nevzdá a uchováva ich v skrini v perfektnom stave celé roky. Suvenír zo svadby v podobe dreveného vintage vešiaka navodí nádych nostalgie zakaždým, čo nevesta skriňu otvorí. Ktorá z nás by predsa mohla zabudnúť na dych vyrážajúcu atmosféru kráčania uličkou k oltáru?

Gravírované ramienko nemusí plniť len svadobný účel. Môžete svojich blízkych potešiť drobným darčekom v podobe vešiaka s menom, venovaním či popisom obľúbeného outfitu. Napíšte nám a vyrobíme vám darček ako ušitý na mieru. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *