Svadba

12 najkrajších lokalít na strávenie medových týždňov v závislosti od mesiaca v roku(2/2)

Júl: čas navštíviť Singapoore

Singapur je úžasná kombinácia súčasného i tradičného. Štýlové a moderné hotely zapôsobia na náročných, zatiaľ čo pamätihodnosti očaria milovníkov histórie.  A nakupovanie? Je bezkonkurenčné!

August: medové týždne na safari

Zažite divoké a nezabudnuteľné týždne na Safari! Prejdite do Tanzánie, Keňa, Zanzibaru alebo Mozambiku. Prechádzajte sa po prírodnej krajine, ktorá Vám poskytne nezabudnuteľné zážitky. Spozorujete úžasnú divočinu, stretnite nových ľudí a urobte si dokonalé fotografie.

September: Nový Zéland v plnej kráse

Oba ostrovy Nového Zélandu sú známe svojou neuveriteľnou scenériou. Ak patríte medzi milovníkov prírody, rozhodne by ste mali zavítať práve sem.

Október: pre Seychely ako stvorený

Doprajte si romantický útek na prenádherný tropický ostrov. Pláž, palmy, obrovské korytnačky a číre modré more. Seychely sú ideálnym miestom pre strávenie romantických medových týždňov pre mladé zamilované páry, ktoré chcú mať pokoj od zhonu veľkomesta a turistov.

November: Austrália v plnej kráse

Plánujete svadbu v zimných mesiacoch no chcete si užiť medový týždeň v teple? Navštívte Austráliu – raj pre milovníkov jedla, prírody či turistiky. Okrem exotických zvierat sa môžete zoznámiť aj s prastarou domorodou kultúrou či zažiť uvoľnenú atmosféru miest i pláži.

December: zimná rozprávka

Chcete zažiť tradičnú zimnú rozprávku? V tom prípade sa vyberte do niektorého z Európskych veľkomiest. Vychutnajte si korčuľovanie na londýnskom oku, pozrite sa na novoročné ohňostroje obklopujúce Eiffelovu vežu, alebo sa vydajte do Rakúska či Nemecka na perfektnú lyžovačku.

 

Zdroje obrázkov: https://www.easyweddings.com.au/articles/honeymoon-locations-every-month/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *