Nezaradené

Stále nemáte darček pre ženícha? My vám pomôžeme!

Ak máte v rodine budúceho ženícha, určite by ste mu mali dokázať lojalitu vkusným darčekom. Dajte mu najavo, že mu gratulujete k životnému rozhodnutiu. Venujte mu niečo luxusné, originálne a s vašim osobitým podpisom. Čo by to mohlo byť?….

Fľaša kvalitného alkoholu

Na akej liehovine si rád pochutná váš kamarát? Je to domáca pálenka, červené víno alebo kvalitná škótska wiskey? Darujte mu fľašu kvalitného alkoholu, ktorú si s vami určite rád užije. Základ by ste mali vymyslený, teraz už len vymyslieť spôsob, akým fľašu vkusne personalizovať.

Etikety na alkohol

Ozvláštnite fľašu etiketou so špeciálnou grafikou. Keďže ide o ženícha, môže ísť o svadobnú tému. Na internete nájdete plno vtipných obrázkov na tému svadba. Ak by ste chceli niečo špecifické, radi vám vytvoríme grafiku na mieru. Etikety tlačíme na kvalitný samolepiaci papier či fóliu pre akýkoľvek typ fľaše. Výber je len na vás.

Drevený medailón na fľaše

Drevený medailón s gravírovaným venovaním je naozaj pekným doplnkom, ktorý jednoducho prevesíte cez hrdlo fľaše. Zo zadnej strany vám naň môžeme dorobiť tenkú magnetickú vrstvu a medailón bude po skonzumovaní obsahu fľaše slúžiť ako magnetka.

Chceli by ste takýto darček pre ženícha? Napíšte nám a radi vám pomôžeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *