Nestarnúci svadobný doplnok menom traky

//Nestarnúci svadobný doplnok menom traky

Nestarnúci svadobný doplnok menom traky

Traky sú elegantným pánskym doplnkom pôvodom z Francúzska. V druhej polovici 19. Storočia si získali vysokú obľubu  Anglicku, kde v tom čase prišli do módy nohavice s vysokým pásom, pre ktoré bol obyčajný opasok nevhodný. Traky si svoju popularitu držia už viac než tri storočia a vyslúžili si svoje čestné miesto v elegantných outfitoch na oslavy, bežné nosenie i svadby.

Traky pre ženícha ?

Stále uvažujete či siahnuť po opasku alebo trakoch? Nohavice s opaskom len ťažko dosiahnu tak elegantný strih s predlžujúcim efektom, čo podstatne ocenia nižší. Ďalšou výhodou trakov oproti opasku je pohodlnosť a voľnosť v páse. Nohavice držia presne na tom mieste, kde ich novomanžel chce mať.

Definitívne ste sa rozhodli pre traky ? Mali by ste ich podľa etikety obliekania ukryť pod vestu. Na trhu nájdete traky najrôznejších vzorov, farieb i materiálov, odporúčame Vám však jednoduchý kúsok ktorý bez problémov zladíte s kravatou či  motýlikom.

Nestarnúci svadobný doplnok menom traky
Hodnotiť tento príspevok
By |2018-08-01T08:51:44+00:001st august, 2018|Svadba|0 Comments

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.