Ako vnímajú svadobný deň rodičia novomanželov?

//Ako vnímajú svadobný deň rodičia novomanželov?

Ako vnímajú svadobný deň rodičia novomanželov?

Keď príde na tanec otca so svojou dcérou, emócie zachvátia celú sálu. Ide o príležitosť, keď sa nevesta môže poďakovať človeku, ktorý ju vychoval, usmernil a podporoval v jej rozhodnutiach. Jednou z najťažších vecí pri svadobných prípravách býva práve výber piesne pre tento výnimočný moment. Mala by vystihovať vašu vzájomnú lásku a pripomínať prekrásne časy strávené spoločne. Pouvažujte nad spomienkami, ktoré vo váz najviac rezonovali a určite sa Vám v hlave pritrafí tá správna pesnička.

A čo tanec ženícha so ženou, ktorá ho na svet priviedla? Situácia je rovnako melancholická. V hlave matky sa odohrajú všetky spomienky od ranného detstva, dospievania až po dospelosť. Pomaly sa vyrovnáva s tým, že syn si kráča vlastnou cestou a založil si svoju rodinu. Zabudnite na kreácie, ktoré ste sa naučili na kurzoch a nemajte strach z toho, že maminke stúpite na nohu alebo vyvediete iný trapas. Piesne pre tieto typy tancov bývajú sentimentálne. Sú určené na prešľapovanie z miesta na miesto v objatí so svojim rodičom.

Zdroj obrazku: https://cdns.abclocal.go.com/content/creativecontent/images/cms/automation/vod/1540464_1280x720.jpg

By |2018-09-10T08:56:50+00:0010th september, 2018|Svadba|0 Comments

Zanechať komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.