Design

Typy papierov

typy papierov

V ponuke máme 5 typov papierov, ktoré sú veľmi kvalitné, pevné a overené našimi dlhoročnými skúsenosťami pre použitie na slávnostné, ale aj bežnejšie príležitosti: biely lesklý, biely matný (s úpravou „satin“), matný hladený krémový, snehobiely perleťový a biely so štruktúrou plátna.
Biely lesklý a biely matný sú pevné 350g natierané papiere, cenovo dostupnejšie, avšak stále prvotriedne. Lesklý o niečo viac odráža svetlo, matný so svojou úpravou „satin“ pôsobí o trochu pevnejším dojmom, hoci gramáž pri oboch typoch je rovnaká. Vhodné sú pre všetky typy a vzory z našej ponuky.
Kreatívne papiere (krémový, perleťový a plátno) dodajú vašim ten správny šmrnc. Prechádzajú náročnejším procesom výroby a sú vysoko kvalitné.

Matný hladený krémový papier s gramážou 260g je jemný a ušľachtilý, veľmi príjemný na dotyk. Treba však pri ňom mať na pamäti, že všetky biele plochy a prvky v návrhu budú nahradené krémovou farbou papiera, keďže biela farba sa štandardne netlačí.

Snehobiely perleťový 250g papier pôsobí honosne. Svojou trblietavou úpravou dodáva tlačovinám punc luxusu a elegancie. Ak chcete dosiahnuť efekt imitácie zlatej farby bez použitia nákladnej metalickej tlače alebo razby, perleťové akcenty tohto papiera zlatý efekt podporia.

Papier so štruktúrou plátna je nestarnúcou klasikou medzi kreatívnymi papiermi. Jeho prírodný odtieň bielej lahodí oku a jemná štruktúra zasa dotyku. Aj jednoduché minimalistické oznámenia na ňom vyniknú fantasticky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *