Oznámenia upraviteľné
v editore

Oznámenia, ktorých texty a obrázky si môžete sami upraviť pomocou editora.

Tlačené svadobné oznámenia

Pred tlačou posielame náhľad grafického návrhu na odsúhlasenie. Až po schválení pristúpime k tlači.

Ponúkame Vám svadobné oznámenia v modernom, ale aj tradičnom prevedení, tlačené na kvalitné kreatívne papiere. Vyberte si u nás svadobné oznámenie, svadobné pozvánky k stolu, či iné svadobné tlačoviny zladené do rovnakého dizajnu. Samozrejmosťou sú úpravy návrhov, zmeny farebnosti, písma, či kombinovanie grafických prvkov. Vypracujeme pre Vás grafický návrh na mieru podľa Vašich predstáv. Pre nášho karikaturistu nie je problém ani karikatúra na svadobné oznámenie, ktorú zhotoví podľa Vašich fotografií. Orientujeme sa na jednoduché tlačené oznámenia, v našej ponuke nechýbajú štýlové, moderné, vtipne svadobne oznamenia vzory, ale aj klasické, tradičné či folklórne. Všetky prvky na našich oznámeniach sú tlačené, žiaden z nich (čipka, mašličky) nie sú na oznámenia reálne prilepené.

Blíži sa termín vašej svadby a vy chcete dať svoje rozhodnutie na vedomie jedinečným spôsobom? Aj keď ide o tradíciu, tak i tá môže mať jedinečný charakter a vy si tak môžete nechať vyrobiť originálne a elegantne svadobné oznámenia na mieru vašim predstavám.

Oznámenie o svadbe a tlač oznamka patrí k tým najdôležitejším záležitostiam svadobných príprav a preto majú originálne svadobné oznámenia čo najviac odraziť vzájomné prepojenie a spomienky budúcich novomanželov. Môžete si tak nechať zhotoviť najkrajsie svadobne oznámenia podľa vašich požiadaviek. Vďaka vašim predstavám môže ísť o luxusné svadobné oznámenia, netradicne svadobne oznamenia, vintage svadobné oznámenia, svadobne oznamenia vtipne, jednoducho oznamenia na svadbu na mieru.

O oznámenia svadobné a pozvánky na svadbu sa profesionálne postará výroba svadobných oznámení, ktorá podľa vašich požiadaviek vykoná kvalitnú tlač svadobných oznámení a tlač pozvánok. Svadobné oznámenia online vám poskytnú komfort riešenia z pohodlia domova.

Svadobné oznámenia cena (14,5 x 10cm / 10 x 14,5 cm)
0,60 €/ kus….na obojstranne natieranom lesklom alebo matnom 350g papieri
0,90 €/ kus….na krémovom 260g papieri
0,90 €/kus…..na snehobielom perleťovom 300g papieri
0,90 €/kus…..na 280g bielom papieri s imitáciou štruktúry plátna

Vzorky: V prípade, že by ste chceli vidieť vzorky papiera, pošleme Vám ich prostredníctvom Slovenskej pošty.
Rozmer: 14,5 x 10 cm, po dohode možný aj iný rozmer (napr. otváracie oznámenia) vhodný do klasickej malej obálky C6 (tiež máme v ponuke)
Ku každému svadobnému oznámeniu zladíme menovky, pozvánky k stolu, etikety na fľaše a kartičky na výslužky.
V prípade záujmu Vám oznámenia vyhotovíme aj s použitím Vašej fotografie.

Svadobná ŠPZ

Čo by to bolo za svadobné auto bez poriadnej svadobnej značky? Pozri na naše originálne ŠPZ, alebo si ich možeš navrhnúť aj sám v našom online editore. 

svadobna spz editor
szp znacka na svadbu