Svadba

Ako zvoliť farby vašej svadby? (1/2)

Akonáhle opadne vzrušenie zo zásnub a nastavíte sa na vlnu plánovania, jedným z prvých rozhodnutí, ktoré musíte urobiť, bude výber svadobných farieb. Výber perfektnej palety sa môže zdať ako ľahká úloha, ale vedieť, ktorým smerom sa vydať, môže byť zložitejšie, než by sa očakávalo! Existuje tucet rôznych farieb a ich odtieňov, z ktorých si môžete vybrať. V tomto článku Vám poradím nájsť správnu cestu pri výbere svadobných farieb, ktoré budú na vašej oslave spoločného života prevládať.

Aké sú vaše obľúbené farby?

Bežný a jednoduchý spôsob, ktorým rozhodnúť o výbere farieb je použiť obe vaše obľúbené farby. Dohodnite sa s ženíchom, či chcete použiť teplé alebo studené farby a vyberte dve, maximálne tri farby spoločne. Ak sa neviete zhodnúť, poďme sa pozrieť ďalší tip.

Aké sú vaše spoločné aktivity?

Aké sú vaše obľúbené spoločné záľuby? Konajú sa vnútri či vonku? To, čo vás baví, môžebyť dobrým odrazovým mostíkom pri výbere farieb pre Vašu svadbu. Máte radi spoločné dovolenky pri mori? Potom by ste mohli siahnuť do odtieňov modrej. Preferujete hory? Doplňte svoju sálu o dekorácie v zelenej farbe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *