Svadba

Ako vyzerať čo najlepšie na svadobných fotografiach?

svadobny fotograf

Po mesiacoch a mesiacoch plánovania je tu konečne váš deň! Ten však uletí tak rýchlo, že sa nestihnete nazdať! Kvety zvädnú, pozvánky sa vyhodia a torta bude zjedená. Ak si chcete jasne uchovať dojímavé sľuby, výraz vášho manžela a usmiate tváre ľudí, ktorí boli súčasťou vášho vstupu do manželstva, potrebujete fotografie.

Teraz, keď ste si uvedomili, ako vzácne sa vaše svadobné fotografie stanú, ako zaručíte, že budú naozaj odrážať emócie zo svadobného dňa? Máme niekoľko tipov, ako môžete vyzerať čo najlepšie.

Vlasy a make-up nechajte na profesionálov

Poznáte ten pocit, keď ste práve vystúpili z salónu s novým účesom a máte pocit, že ste iná osoba? Nechajte svoje vlasy a make-up urobiť profesionálne, pretože to môže urobiť obrovský rozdiel v tom, ako sa cítite a to sa prejaví vo vašich svadobných fotografiách! Pri výbere vizážistky či kaderníčky si vypýtajte portfólio fotografii neviest, ktoré skrášlila na ich svadobný deň a vyberte si podľa vlastného gusta. Niektorí umelci dávajú prednosť prírodnému svadobnému make-upu, zatiaľ čo iní preferujú výraznejšie dymové líčenie.

Vyberte si správneho fotografa

Ak ste doteraz neuvažovali nad výberom svadobného fotografa, je na čase to zmeniť.  Rôzni fotografovia majú individuálne štýly, nápady a skúsenosti. Odporúčame vám sa s fotografom stretnúť aj osobne a zistiť či vám je sympatický. Budete s nim behať, pózovať a komunikovať celý deň, preto to musí byť človek, s ktorým si sadnete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *