Ako vybrať svadobné obrúčky

Ako vybrať svadobné obrúčky

Dni tenkých žltých pásikov sú už dávno fuč. Dnešné snubné prstene môžu také, aké si len vaše srdce zažiada. Môžete experimentovať s farbami, materiálmi, kameňmi, gravírovaním,… Výber je len na vás!

Obrúčky zo zlata

Obrúčky zo žltého zlata sú klasika, ale nie je to pre každého. Táto farba funguje najlepšie na koži sfarbenej jemne do žlta. Biele zlato ukáže najlepšie na veľmi svetlých alebo naopak tmavých rukách, zatiaľ čo ružové zlato bude perfektne vyzerať na červenkastej pokožke.

Pokiaľ ide o karát, menej je niekedy viac. Čisté zlato je síce drahšie, ale v skutočnosti aj mäkšie a náchylnejšie na poškodenie. Čím menej karátový prsteň zvolíte, tým viac zliatin sa pridáva do kovu a stáva sa tvrdším.

Strieborné obrúčky

Strieborné obrúčky sú tvrdšie a menej náchylné k poškodeniu. Sú o niečo tmavšie než prstene z bieleho zlata a hodia sa k väčšine odtieňov pokožky. Ťažší kus striebra nebude práve najlacnejší, ale môžete si byť istí, že bude dobre vyzerať po celý život.

Výber svadobných obrúčok nie je jednoduchý. Ide predsa o šperk na celý život. Musíte myslieť na to, aby vás vystihoval, nezostarol rokmi a hodil sa k vášmu každodennému oblečeniu. Aké obrúčky by ste si vybrali vy?

Fotodarčeky

Hľadáte vhodný darček pre Vašich najbližších? Vyskúšajte fotoprodukty z našej ponuky. Vašu fotografiu prenesieme na maliarske plátno, plagát či fotokalendár.


Facebook-f


Instagram

Výroba reklamy

Firma Graphicsoul s.r.o. disponuje tlaciarňami na výrobu exteriérovej, či interiérovej reklamy ako napr. billboardy, citylighty, plagáty, odolné samolepky.

© 2019 All rights reserved

Graphicsoul s.r.o.