Svadba

5 vecí, ktoré Vám o svadobnom dni nikto nepovie

svadobne pripravy

Nezáleží na tom, koľko krát ste boli družičkou alebo koľko svadieb ste už predtým navštívili, existujú veci, o ktorých sa nedozviete až do Vášho svadobného dňa. Porozprávajte sa s kýmkoľvek, kto si svadbou už prešiel a dozviete sa, že Váš deň – D utečie míľovými krokmi, i keď sa to na prvý pohľad nezdá. Budete natoľko zaneprázdnení od jednej veci k druhej, že skôr, než budete krájať tortu zažijete veľa nehmotných zvláštnych okamihov, ktoré tento deň tvoria.

10 minút pred ceremóniou alebo stres, aký ste ešte nezažili

Čas, ktorý vedie až k prechádzke po uličke kostola či matriky bude tých najdlhších 10 minút aké ste kedy zažili. Pripravíte sa na zmenu svojho života pred všetkými ľuďmi, ktorých si vážite a najviac sa o nich staráte.

Najlepšou časťou je samotná ceremónia

Dobre, toto nemusí byť také tajomstvo – všetko, čo môžeme povedať, je, že plač je v podstate nevyhnutný. Ak ste nevesta, zaobstarajte si vodotesný make-up a nezabudnite na nejaké rýchlo dostupné riasenky a rúž.

Budete chcieť chvíľku pre seba

Z toľkého návalu pocitov sa môže stať, že budete potrebovať chvíľu len pre seba alebo pre vás dvoch. Niektoré z najšpeciálnejších minút svadobného dňa sú práve tie, ktoré chcete stráviť osamote alebo s druhou polovičkou a pripraviť sa na to, čo príde.

Najmagickejší moment príde, keď to najmenej očakávate

Sľubujeme, že moment, ktorý Vám najviac utkvie v pamäti príde, keď ho budete najmenej čakať. Či už pôjde o výnimočné objatie, nečakanú podporu alebo hrejivé slová, rozhodne na to nezabudnete!

Budete sa cítiť inak

Či už so svojou drahou polovičkou žijete roky alebo spoločné bývanie len plánujete, budete sa cítiť viac oficiálne, skrátka inak. Sobáš môže byť len nepatrný posun vo Vašom silnom vzťahu ale bude cítiť ako znateľná zmena, pretože to tak je!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *