Karikatúra

Svadobná karikatúra

Ponúkame Vám novú netradičnú formu svadobného oznámenia, alebo etikety na fľaše s karikatúrou vyhotovenou z Vašej fotografie. Svadobná karikatúra na oznámení je trendom najmä v zahraničí, no čoraz obľúbenejšou sa stáva aj u nás. Ide o verné zobrazenie nevesty a ženícha v štýle kreslených cartoon postavičiek, ktoré je milé a vtipné zároveň.

Fotografie nemusia byt svadobné, postačia obyčajné, pričom zvyšok (svadobné šaty a oblek) dokreslíme.

Karikatúra sa dá použiť ako dominantný prvok pri všetkých svadobných tlačovinách, od oznámenia cez etikety na fľaše až po fotoobraz na stenu.

Vyhotovenie karikatúry

50,00 

Chcete sa odlíšiť od ostatných a mať originálne svadobné oznámenia? Prípadne fotoobraz alebo fotoplagát s Vašou karikatúrou? Ste na správnom mieste! Nakreslíme Vám umeleckú karikatúru, ktorá Vás bude vystihovať.

Kategórie:

Popis

Pre spracovanie karikatúry budeme potrebovať Vaše fotografie :) Pri výbere vhodných fotiek, prosíme, dbajte na nasledovné: Fotografií nám môžete nahrať aj viac, nemusí to byť len fotka v páre, môžete byť na nich pokojne aj každý zvlášť. Najlepšie sú fotky, kde je dobre vidno detail tváre, aby mal karikaturista lepšiu predstavu o Vašom vzhľade a podarilo sa mu dobre zachytiť podobu. Pomôžu aj fotky, kde budú celé postavy, tiež pre jeho lepšiu predstavu o Vás. Poprosíme Vás tiež doplniť, či chcete byť na karikatúre zobrazení vo svadobnom alebo v civilnom oblečení. Ak by ste mali nejaké špeciálne požiadavky, čo by karikatúra (okrem Vás) mala obsahovať alebo ako má byť ladená, môžete ich doplniť do poznámky :) Galéria vyhotovených karikatúr TU

Práce nášho karikaturistu

TIP na vianočný darček