Etikety na svadobné víno (vignety, vinety)

Nálepky na víno sú tlačené na kvalitný samolepiaci papier alebo samolepiacu fóliu s jednoduchou aplikáciou na fľaše. Oba typy médií (papier aj fólia) sú odolné. Samolepiaca fólia je vodeodolná a preto vhodná pre dlhodobé skladovanie fliaš vo vlhkých a chladných priestoroch alebo vedrách s ľadom. Samolepiaci papier však postačuje pre jednorázové účely, akými je svadba, krst, oslava, narodenie dieťaťa.

Samolepiaci papier má splitovaný – predrezaný podkladový papier pre ľahšie odliepanie. Čo sa týka aplikácie etikiet, o niečo jednoduchšie sa pracuje s fóliovými etiketami, nakoľko sú pružnejšie a je možné ich lepiť aj s pomocou vody. S rozprašovačom na kvety nastriekajte jemnú vrstvu vody na lepivú časť etikety a umiestnite na fľašu. S etiketou sa vtedy dá voľne pohybovať po ploche fľaše a zaistiť tak správne umiestnenie. Vodu prstami povytláčajte spod etikety a nechajte vyschnúť.

Chystáte svadobný deň, ktorý chcete mať podľa svojich predstáv do posledného detailu? Jedná sa o jedinečnú akciu, ktorá má byť predovšetkým o mladomanželoch a tak vás určite zaujme aj taký detail ako sú etikety na svadobné fľaše.

Máte jedinečnú príležitosť nechať si zhotoviť etikety na svadobné víno a svadobné etikety na pálenku na mieru vašim predstavám. To znamená, že svadobné etikety na fľaše môžu niesť mená novomanželov, fotografie, obrázky, zaujímavé texty a čokoľvek vás napadne. Svadobné nálepky na flaše budú presne podľa vašich požiadaviek. Svadobné etikety na víno i pálenku tak získajú originálny vzhľad a obsah a budú pripomínať jedinečné chvíle na každom stole.

Výroba etikiet na fľaše sa profesionálne postará o kvalitné zhotovenie a pripraví pre vás dokonalé nálepky na fľaše svadobné. Nálepky na fľaše tak nebudú mať pôvodné znenie, ale budú to originálne etikety na víno svadba podľa vašich predstáv. Svadobné víno etiketa podporí jedinečnosť dňa.

Nálepky na fľaše sú:

– nasekané na požadovaný rozmer
– upraviteľné podľa Vašich požiadaviek (farba, písmo, texty)
– samolepky na fľaše s fotografiou sú len ilustračné, použité budú Vaše osobné fotografie
– na samolepiace etikety na víno Vám napíšeme čokoľvek a v akomkoľvek jazyku

CENA:

0,30 EUR/kus (na samolepiacom originál etiketovom papieri)
0,40 EUR/kus (na samolepiacej fólii – vysoká odolnosť voči vode)

Poštovné:

Kuriér GLS………….4,80 EUR

Rozmer:

Štandardný rozmer etikiet je 8 x 11 cm, po dohode možný aj iný rozmer, napríklad na MINI fľaštičky. Samolepky na víno majú tvar obdĺžnika, avšak možu byť aj vyrezávané do špeciálnych tvarov. Viac nájdete v sekciách Etikety DeLuxe a Etikety na alkohol.

Etikety na fľaše Vám vytvoríme akékoľvek podľa Vašich požiadaviek. (narodeninové, domáci alkohol, svadobné víno a iné…)
Podrobnosti, informácie, objednávky na [email protected] alebo na telefónnom čísle.: 0911 881 945

Etikety na fľaše (vignety, vínne etikety, vinety, etikety s fotkou, samolepky na fľaše, výslužkové víno, lacné etikety).